Logo header

Facility Manager

Wrocław

Data publikacji:11-04-2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży Technical Facility Management, In Job Poland poszukuje Kandydatów na stanowisko:

FACILITY MANAGERA

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie usługami obsługi technicznej obiektu, ochrony, utrzymania czystości, recepcji, cateringu, usuwania odpadów, zgodnie z umową zawartą z Klientem
  • Koordynowanie działań pracowników firm zewnętrznych i wewnętrznych oraz zarządzanie umowami podwykonawczymi i śledzenie terminowej realizacji zleceń
  • Ofertowanie prac podwykonawców, sporządzanie planów remontów i inwestycji modernizacyjnych i koordynacja prac, pomoc w zarządzaniu gwarancjami
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Analizowanie zużycia mediów, podejmowanie działań ograniczających ich zużycie, rekomendowanie przedsięwzięć energooszczędnych i optymalizacyjnych
  • Pomoc w zakresie zarządzania energią, opracowywanie raportów miesięcznych i kwartalnych dotyczących realizowanych usług, merytoryczny nadzór nad kontraktem
  • Administrowanie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej nieruchomości
  • Współpraca z Zarządcą obiektu ze strony Klienta oraz udział w spotkaniach z Klientem
  • Zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy zgodnie z właściwymi przepisami BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu usługami w obiekcie przemysłowym powyżej 25.000 m2, preferowane 1 rok doświadczenia na stanowisku Facility Manager
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość przepisów BHP
  • Zaawansowane umiejętności w obsłudze komputera oraz MS Office, w tym Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń
  • Wysoki poziom umiejętności przywódczych, organizacyjnych, analitycznych oraz nastawienie na rezultaty
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z bogatym doświadczeniem na rynku, znajomością branży oraz wysokimi standardami pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • Pakiet zdrowotny
  • Szkolenia językowe dofinansowane w 50%
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy
  • Ryczałt na samochód

Informujemy, że Administratorem  podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Branża
Facility management
Wydrukuj ogłoszenie