Logo header

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Warszawa

Data publikacji:12-07-2018

Dla Klienta, prężnie rozwijającego się biura rachunkowego, In Job Poland poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji do ZUS, US, PFRON
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby GUS, ZUS i PFRON
  • Współpraca z wybranymi klientami

Wymagania:

  • Minimum 2-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac (doświadczenie w biurach rachunkowych – mile widziane)
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, jak i przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych wraz z aktualizacjami
  • Znajomość programu Płatnik – mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność, organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pogłębienie wiedzy poprzez  proponowane szkolenia
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę i koleżeński zespół

Informujemy, że Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. Zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

Branża
Finance
Wydrukuj ogłoszenie