Logo header

SALES MANAGER - MEBLE BIUROWE

Warsaw

Data publikacji:10-05-2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta wysokiej jakości mebli biurowych In Job Poland obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SALES MANAGERA

Miejsce pracy: Warszawa / Polska

Główne obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie Klientów i poszukiwanie możliwości biznesowych w obszarze całej Polski

- prowadzenie pełnego procesu negocjacji z Klientem

- przygotowywanie prezentacji

- tworzenie ofert, zamówień oraz współtworzenie umów handlowych

- uczestniczenie w tworzeniu strategii biznesowych w ramach określonych projektów

- kierowanie zespołem projektowym

- bieżąca współpraca z Klientami oparta o pełne doradztwo

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży, project managemencie

- Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej / mebli biurowych lub budownictwa będzie stanowić wartość dodaną

- Znajomość języka polskiego i angielskiego

- Wykształcenie co najmniej średnie

- Elastyczność względem częstych podróży

- Osobowość proaktywna, wysokie umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja czasu pracy

- Zorientowanie na cel i najwyższy poziom obsługi Klienta

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku dla dynamicznie rozwijającej się organizacji

- Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Niezbędne narzędzia pracy

- Samochód służbowy, również do użytku osobistego

Informujemy, że Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Branża
Office Furniture
Wydrukuj ogłoszenie