Logo header

Kierownik Projektu Facility Management

wielkopolskie

Data publikacji:11-04-2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży Technical Facility Management, In Job Poland poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie powierzonymi projektami utrzymania technicznego obiektów (infrastruktura techniczna obiektów), dbając o sprawność urządzeń i instalacji
  • Analiza kosztowa projektów
  • Reprezentowanie interesów Spółki w kontaktach z kontrahentami
  • Wsparcie pracy zespołu (minimum 15 osób ) w realizacji powierzonych zadań
  • Koordynowanie procesu ofertowania dodatkowych usług oraz nadzór nad pracą podwykonawców
  • Budowanie relacji, współpraca i przygotowywanie raportów dla klientów z bieżącej obsługi kontraktów
  • Negocjowanie zmian warunków

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektów
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania utrzymaniem technicznym w obiektach przemysłowych
  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci: E-1 do 20 kV, E-2, D-1 do 20 kV, D-2; mile widziane: E-3, D-3
  • Wiedza związana z utrzymaniem technicznym instalacji elektrycznych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych, infrastruktury budowlanej, a także znajomość wymagań prawnych w Polsce w obszarze utrzymania technicznego w wymienionych obszarach
  • Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do serwisowania urządzeń zawierających substancje kontrolowane i urządzeń zawierających F-gazy
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoki poziom umiejętności przywódczych, organizacyjnych, analitycznych oraz nastawienie na rezultaty
  • Biegłość w pracy z aplikacjami biurowymi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę
  • System bonusowy oraz opiekę medyczną
  • Poszerzenie zakresu umiejętności i wyzwania w codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy okazji zarządzania wieloletnimi kontraktami, w międzynarodowej firmie z bogatym doświadczeniem na rynku, znajomością branży oraz wysokimi standardami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy, profesjonalne narzędzia obiektowe
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Informujemy, że Administratorem  podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Branża
Facility management
Wydrukuj ogłoszenie