Logo header

RECEPCJONISTA/KA

Poland

Data publikacji:23-11-2016

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, In Job Warsaw poszukuje osób na stanowisko:

RECEPCJONISTY/KI

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Praca na Recepcji firmy
  • Obsługa rozmów telefonicznych wychodzących i przychodzących
  • Dbanie o wyposażenie biura w niezbędne artykuły
  • Przyjmowanie odwiedzających biuro Gości
  • Wsparcie w prowadzeniu ewidencji obligacji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka samodzielność i komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wspierającym zespole
  • Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Branża
Finance, Administration
Wydrukuj ogłoszenie