Logo header

PROJECT MANAGER

Warszawa

Data publikacji:09-11-2017

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży deweloperskiej, In Job Warsaw poszukuje osób na stanowisko:

PROJECT MANAGERA

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Koordynacja fazy wykonawczej projektu z obszaru budownictwa mieszkaniowego, wielorodzinnego
  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą, monitowanie bieżących działań
  • Nadzór nad procesem budowlanym i egzekwowanie jego ustalonego przebiegu – kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac
  • Sprawdzenie stanu wykonywanego projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, umowami i załącznikami do nich, a także oczekiwaniami Klientów
  • Współpraca z zespołem Inspektorów Nadzoru.
  • Utrzymywanie relacji ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w realizację, jak Urząd Dzielnicy, Zarząd Dróg Miejskich, Sąsiedzi
  • Weryfikacja dokumentacji nieruchomości pod względem formalnym i technicznym

Wymagania:

  • 10 – 15 lat doświadczeń zawodowych w zbliżonej roli, w obszarze budownictwa wielorodzinnego, mieszkaniowego
  • Umiejętność weryfikacji i monitorowania budżetu inwestycji, optymalizacji kosztów, kontrolowania harmonogramu oraz postępu prac
  • Wyższe wykształcenie (mile widziane z obszaru Budownictwa, Inżynierii Sanitarnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wartością dodaną będą uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi oraz doświadczenie w roli Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych
  • Nastawienie na cel i realizację zadań jako wyzwań
  • Energiczne i odpowiedzialne podejście do codziennej pracy
  • Samodzielność, umiejętność podjemowania decyzji

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, nordyckiej firmie i przyjaznym zespole
  • Praca w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach i kulturze pracy
  • Poprzez koordynację projektów, możliwość współtworzenia rynku mieszkaniowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów – karta medyczna, karta do fitness klubu
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

Informujemy, że Administratorem  podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Branża
Construction&Furniture
Wydrukuj ogłoszenie