Logo header

DYREKTOR ZAKUPÓW

Warsaw

Data publikacji:23-11-2017

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera z branży Facility Management, poszukujemy:

DYREKTORA ZAKUPÓW

(Warszawa)

Główne obowiązki

  • Tworzenie i wdrażanie strategii dla poszczególnych kategorii zakupowych  obszarze FM i Soft FM dla polskiej struktury i czasowo słowackiej
  • Zarządzanie zespołem, efektywne motywowanie, angażowanie i wyznaczanie celów pracownikom
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, prowadzenie negocjacji biznesowych, dbanie o terminową i rzetelną realizację usług przez Partnerów
  • Konsolidacja bazy dostawców, kwalifikacja dostawców
  • Wdrażanie planu optymalizacji kosztów
  • Kontrola i nadzór nad realizacją budżetu
  • Monitorowanie i analiza rynku dostawców
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe w branży Facility Management, lub w obszarze usług sprzątania, ochrony lub obsługi technicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem zakupowym w dużej organizacji poparte sukcesami (i/lub Zarządzanie kategorią zakupową)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Sprawne posługiwanie się MS Office (Excell, Power Point)
  • Wysokie umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem zakupowym
  • Znajomość mechanizmów funkcjonowania korporacyjnych reguł

Oferujemy

  • Współpracę z międzynarodowymi, dynamicznymi zespołami Grupy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe

Informujemy, że Administratorem  podanych dobrowolnie danych osobowych jest IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Ponadto Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Branża
Professional Services
Wydrukuj ogłoszenie